Oko na Massadę

 
Oko na Massadę

Ta marka zdecydowanie nas zachwyciła. Jakość materiałów, precyzja wykonania a przy tym prostota formy jest tym wszystkim, czego oczekujemy od najwyższej klasy okularów. A świadomość, że to polska marka bardzo pozytywnie wpłynęła na odbiór tych produktów.

Massada została stworzona przez Katarzynę Łupińską i Krzysztofa Mastalerza 9 lat temu. Oprawy projektowane są poza masowym nurtem, opierają się modzie. Ich charakterystyczną cechą jest odzwierciedlenie w sztuce. W oprawy wkomponowane są elementy zainspirowane malarstwem, rzeźbą czy nawet utworem muzycznym. Ramki produkowane są we Włoszech oraz  Japonii. Wykonywane są ręcznie i nierzadko występują w pojedynczych egzemplarzach.

Oprawy są na rynku polskim dopiero od kilkunastu miesięcy, natomiast od wielu lat sprzedawane są w miastach blisko 40 krajów świata: od Paryża, Mediolanu, Nowego Jorku, Tokio, Bangkoku, Melbourne, Singapuru, Barcelony, Berlina, Wiednia, Rzymu, Istambułu, Aten… aż po Dallas. 

Aktualna kolekcja, która dostępna jest w naszym salonie, charakteryzuje się geometrycznymi  i oszczędnymi kształtami. Zapraszamy do oglądania.

       

Przekaż informacje o tym wpisie zainteresowanym znajomym!
wszystkie wpisy
okulary przeciwsłoneczne
okulary korekcyjne
Optyczne nowości
Katalog produktów
ul. Sasanek 1C
05-806 Komorów
pon - pt: 10.00 - 19.00
sob: 10.00 - 14.00