Oko na odważne okulary

 
Oko na odważne okulary

 

Kto już nas zna ten wie, że lubujemy się w niestandardowych rozwiązaniach. Nie wybieramy dróg na skróty czy uniwersalnych ścieżek tylko dlatego, że ktoś je już sprawdził i wydeptał. Tworząc nasz salon, marzyliśmy o tym by był „po naszemu”. Udało się to wykonać w 100%. Nie porzucamy tego kierunku.

 

 

Wy też nie bójcie się iść swoim torem. Gdy marzą Wam się odważne okulary idźcie w tą stronę! Nie martwcie się o opinie innych, nie martwcie się co inni powiedzą – będą Was w duszy podziwiać. Pamiętajcie, że jeśli brakuje Wam odwagi na pełne szaleństwo, możecie zacząć od wersji ciut bardzie zachowawczej. Szaleństwo oprawy może być w kolorze albo kształcie. Wybierzcie w takim wypadku stonowany kolor w awangardowym designie albo standardowy kształt w porywającym kolorze.

 

Nietypowe okulary dodadzą Wam wyrazu, charakteru i energii. Warto pamiętać, że niespotykane kształty okularów nie powinny zniekształcać twarzy. Można, a nawet należy bawić się modą, ale trzeba zachować pewne standardy prawidłowo dobranej oprawy – da to Wam gwarancję, że takie okulary będą zdobić, a nie szpecić. Tak dobrana oprawa zostanie Wam wskazana tylko u wysokiej jakości profesjonalistów. Nie każdy sprzedawca wie jak prawidłowo ocenić poprawność oprawy względem twarzy.

Oprawki okularowe – korekcyjne czy przeciwsłoneczne - będą świetnym gadżetem uzupełniającym stylizację. Kocie oczy w kolorze szylkretowym dodadzą kobiecości i pazura. Duże koła w intensywnym kolorze pokażą pozytywne emocje właściciela. A odważne męskie okulary sprawią, że staniecie się charakterystyczni i rozpoznawalni w tłumie.

W naszym salonie, w podwarszawskim Komorowie, znajdziecie wiele niebanalnych oprawek. Dbamy o to, aby stale pojawiały się u nas nowości zgodne z oczekiwaniami naszych klientów. W ofercie mamy wiele nietuzinkowych sztuk. Znajdziecie u nas mocne kolory od Onirico, solidne kształty marki Nannini, niebanalny design Vasumy, zwariowaną klasykę Caroline Abram, niespotykaną elegancję Talla, kobiece lecz niebanalne oprawy od Tisard, seksowne Face a Face czy bardziej tradycyjne, ale z nutką szaleństwa oprawy SCR czy Tonny.

 

 

 

Przekaż informacje o tym wpisie zainteresowanym znajomym!
wszystkie wpisy
okulary przeciwsłoneczne
okulary korekcyjne
Optyczne nowości
Katalog produktów
ul. Sasanek 1C
05-806 Komorów
pon - pt: 10.00 - 19.00
sob: 10.00 - 14.00