Optyk Grodzisk Mazowiecki

 

Profesjonalny optyk – Grodzisk Mazowiecki i okolice

Salon optyczny Oko na Oko proponuje Państwu bogatą gamę soczewek oraz oprawek okularowych pochodzących od najbardziej cenionych dostawców zarówno w kraju, jak i zagranicą. Spośród nich wymienić można światowe marki takie jak np. Massada, Caroline Abram, Polaroid, Valentini, Vasuma, Onirico, Nanini, Tommy Hilfiger czy polską firmę Tonny, która oprócz asortymentu skierowanego do dorosłych użytkowników, oddaje do dyspozycji klientów także linię Tonny Kids dedykowaną najmłodszym. Pozostali dostępni u nas producenci okularowych oprawek dziecięcych to m.in. Succes oraz Fischer Price. W zależności od Państwa oczekiwań, jesteśmy w stanie zaoferować oprawki o różnym designie, wykonane z niejednolitych materiałów, w tym modele z metalu, tytanu, plastiku, oprawy pozłacane 24k a także bezbramkowe typu „patent”.

Najnowocześniejszy sprzęt pomiarowy do precyzyjnego doboru okularów

Visioffice jest uniwersalnym urządzeniem, które pozwala zmierzyć wszystkie parametry dla każdej soczewki z oferty optyki okularowej.

 

Jeśli chodzi o asortyment soczewek korekcyjnych, optyk Oko na Oko współpracuje przede wszystkim z firmą Essilor, Seiko i Rodenstock. Bazując na ofercie wspomnianych producentów, proponujemy szkła:

 

  • - standardowe jednoogniskowe,
  • - ze wsparciem akomodacji - tzw. soczewki relaksacyjne,
  • - korekcyjne przeciwsłoneczne,
  • - z antyrefleksem,
  • - fotochromowe,
  • - progresywne soczewki Varilux z gwarancją adaptacji,
  • - o wzmocnionej twardości (dedykowane przede wszystkim dla bezramkowych oprawek).

 

Oprócz bogatego asortymentu szkieł i oprawek, nasz salon optyczny oddaje do dyspozycji klientów także wiele akcesoriów umożliwiających bezpieczne przechowywanie okularów oraz liczną gamę płynów i ściereczek czyszczących, ułatwiających ich codzienną pielęgnację.

Optyk Grodzisk Mazowiecki – wyróżnia nas kompleksowe i uczciwe podejście do klienta

W naszej placówce zapewniamy Państwu bezpłatne, profesjonalne badanie wzroku oraz w pełni fachową pomoc w zakresie doboru odpowiednich oprawek lub soczewek okularowych. Serdecznie zapraszamy do osobistej wizyty w naszym salonie optycznym i zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępną w naszym sklepie online. Jednocześnie informujemy, że zasięg naszej działalności obejmuje nie tylko Grodzisk Mazowiecki, ale także Komorów oraz miejscowości zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie wspomnianych miast.

Oko na Oko – optyk Łukasz Radzikowski oferujący największy wybór soczewek korekcyjnych oraz opraw okularowych w Grodzisku Mazowieckim

 

 

okulary przeciwsłoneczne
okulary korekcyjne
Optyczne nowości
Katalog produktów
ul. Sasanek 1C
05-806 Komorów
pon - pt: 10.00 - 19.00
sob: 10.00 - 14.00