Optyk Janki

 

Salon optyczny Oko na Oko w miejscowości Janki stanowi wyjątkowe miejsce, które zostało stworzone przez profesjonalistów i pasjonatów okulistyki. W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni fachowcy: optyk Łukasz Radzikowski, optomerysta, okulista i doradcy. Naszym klientom oferujemy kompleksową opiekę nad wzrokiem – naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie Państwu nie tylko zdrowego wzroku, lecz także zadowolenia z udzielonego wsparcia. Nasze usługi cieszą się dużym zainteresowaniem.

Działamy kompleksowo – wykonujemy badania wzroku, pomagamy w doborze stylowych oprawek, a także wykonujemy okulary szyte na miarę Państwa wzroku. Nasz optyk w swojej codziennej pracy dokłada wszelkich starań, aby mogli Państwo cieszyć się z nowych okularów, a co za tym idzie – mogli dobrze widzieć otaczający świat.

Najnowocześniejszy sprzęt pomiarowy do precyzyjnego doboru okularów

Visioffice jest uniwersalnym urządzeniem, które pozwala zmierzyć wszystkie parametry dla każdej soczewki z oferty optyki okularowej.

 

Optyk jest specjalistą, który zajmuje się wykonywaniem okularów po uprzedniej konsultacji pacjenta z okulistą lub optometrystą. Okulary wykonywane są na podstawie zleconej wcześniej recepty. Warto wiedzieć o tym, że do optyka można się udać również wtedy, gdy będą potrzebowali Państwo naprawić uszkodzone okulary lub je zakonserwować. Do zadań optyka należy również wytwarzanie szkieł przeciwsłonecznych (a nie tylko korekcyjnych), dobór odpowiednich oprawek okularowych czy też pomoc w doborze soczewek kontaktowych. Optyka w Polsce jest dziedziną, która nieustannie się rozwija, a my podążamy za trendami w branży. Wszystko po to, aby móc udzielić Państwu w pełni profesjonalnego wsparcia.

 

Chętnie pomożemy w doborze okularów i oprawek, w których będą Państwo czuli się świetnie. Dlatego w naszej ofercie znajduje się szeroki wybór oprawek okularowych pochodzących od znanych projektantów. Oferta naszego salonu optycznego znajdującego się w miejscowości Janki skierowana jest dla dorosłych, a także dla dzieci – każdy znajdzie coś dla siebie, a my dołożymy wszelkich starań, aby Państwo mogli lepiej widzieć.

 

Nasz salon optyczny stoi dla Państwa otworem! Serdecznie zapraszamy na konsultację do salonu optycznego Oko na Oko zlokalizowanego w miejscowości Janki.

 

 

okulary przeciwsłoneczne
okulary korekcyjne
Optyczne nowości
Katalog produktów
ul. Sasanek 1C
05-806 Komorów
pon - pt: 10.00 - 19.00
sob: 10.00 - 14.00