Optyk Nadarzyn

 

Salon optyczny Nadarzyn

Szukają Państwo optyka, który dopasuje okulary podkreślające urodę i niepowtarzalny styl? Pragną w komfortowych warunkach, przy wsparciu profesjonalistów dobrać szkła korekcyjne w dobrej cenie? Jeżeli tak, to nasz salon optyczny w Nadarzynie jest idealnym miejscem dla Państwa. Oferujemy szeroki wybór okularów korekcyjnych, a także przeciwsłonecznych. Zapewniamy dopasowanie oraz fachowe porady, które pomogą w wyborze okularów, spełniających wszystkie oczekiwania. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą markowych oprawek czołowych projektantów z kraju i ze świata. Znalezienie w naszym salonie okularów, które podkreślą Państwa indywidualny charakter, nie będzie dla nas problemem.

Najnowocześniejszy sprzęt pomiarowy do precyzyjnego doboru okularów

Visioffice jest uniwersalnym urządzeniem, które pozwala zmierzyć wszystkie parametry dla każdej soczewki z oferty optyki okularowej.

 

Dobór oprawek w dobie szybko zmieniających się trendów to prawdziwe wyzwanie. Aby zmaksymalizować satysfakcję  Klientów przy równoczesnym spełnianiu najwyższych standardów, nasi optycy stale pogłębiają wiedzę, uczestniczą w targach, szkoleniach oraz konferencjach. Trzymamy rękę na pulsie i mamy oko na najnowsze projekty, rozwiązania, czy technologie. W salonie optycznym w Nadarzynie współpracujemy według ściśle opracowanych procedur tylko z najlepszymi specjalistami z dziedziny optyki. Dzięki temu możemy oferować coraz szerszą gamę produktów, a także wysoką jakość usług. Nasz optyk Łukasz Radzikowski został przeszkolony w dobieraniu szkieł do kształtu twarzy, typu urody czy oprawy oczu.

 

Zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych. Wiek nie ma znaczenia, ponieważ każdy zasługuje na komfortowe, czyste widzenie, ale też stylowy wygląd. W Oko na Oko znajdziemy dla Państwa idealne okulary korekcyjne do pracy przy komputerze, okulary sportowe, przeciwsłoneczne, młodzieżowe lub dziecięce, okulary luksusowe, designerskie oraz codzienne.

 

Nie jesteśmy zwykłym salonem optycznym. Profesjonalna obsługa, indywidualne podejście, otwartość i szczerość to filary naszej działalności. Pragniemy, żeby każdy poczuł się u nas wyjątkowo, a po wyjściu z salonu odczuwał pełną satysfakcję z dokonanego wyboru. Dla poszukiwaczy prawdziwych okazji przygotowaliśmy wiele rabatów, wyprzedaży oraz sezonowych akcji promocyjnych. Warto mieć oko na nasze oferty i regularnie odwiedzać naszą stronę. Jesteśmy tu właśnie dla Państwa.

 

 

okulary przeciwsłoneczne
okulary korekcyjne
Optyczne nowości
Katalog produktów
ul. Sasanek 1C
05-806 Komorów
pon - pt: 10.00 - 19.00
sob: 10.00 - 14.00