Optyk Pruszków

 

Salon optyczny Oko na Oko jest miejscem, gdzie pomożemy Państwu dopasować najmodniejsze okulary. Przygotowaliśmy dziesiątki atrakcyjnych oprawek idealnych do szkieł korekcyjnych oraz szeroką gamę okularów przeciwsłonecznych. W naszej kolekcji znajdują się produkty bezpieczne dla oczu, odpowiednio przygotowane oraz wyprofilowane modele dla jak największej wygody i stylowego wyglądu. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanym asortymentem.

Najnowocześniejszy sprzęt pomiarowy do precyzyjnego doboru okularów

Visioffice jest uniwersalnym urządzeniem, które pozwala zmierzyć wszystkie parametry dla każdej soczewki z oferty optyki okularowej.

Profesjonalny dobór okularów – Pruszków i okolice

Na dobrze dopasowane okulary składa się zarówno nietuzinkowy wygląd oprawek, jak i odpowiednio przystosowane szkła wykonane przez doświadczonego optyka – Łukasza Radzikowskiego. W naszym salonie dbamy o komfort naszych klientów, dlatego wybraliśmy wyłącznie sprawdzone marki z ekskluzywną propozycją dla szczególnie wymagających. Zapraszamy do sprawdzenia oferty, jaką kieruje do Państwa salon w Pruszkowie oraz skorzystania z profesjonalizmu naszych doradców. Pomogą oni odkryć model dopasowany do charakteru, temperamentu i owalu twarzy danej osoby, a oprócz tego zadbają o miłą atmosferę w trakcie wizyty.

Więcej niż optyk – zadbamy o zdrowie Państwa oczu oraz komfort noszenia

Zgromadziliśmy różnorodne modele okularów, które wykonano z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Okulary damskie, męskie i propozycje przygotowane z myślą o najmłodszych – tak zróżnicowany asortyment sprawia, że mamy możliwość dobrania odpowiednich oprawek dla każdego. Salon optyczny Oko na Oko oferuje zarówno opcje klasyczne, prostokątne, jak i nieco bardziej ekstrawaganckie modele okrągłe czy o kompozycji półotwartej. Stawiamy na wysokiej jakości materiały, takie jak dobre gatunkowo tworzywa sztuczne czy metal. Gwarantują one lekkość, a jednocześnie stabilność konstrukcji oraz doskonałą prezentację. Proponujemy oprawki uznanych firm, takich jak Caroline Abram, Vasuma, Massada, Tonny, Tommy Hilfiger, Polaroid czy Valentini, a także dziecięce okulary marki Tonny Kids, Fischer Price czy Succes. Dokładamy starań, by wizyta u optyka była bezstresowa zwłaszcza dla naszych najmłodszych klientów, a dobór okularów odbywał się sprawnie.

 

Zapraszamy do odwiedzania salonu optycznego Oko na Oko w Pruszkowie i odkrywania zawsze modnej kolekcji okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych.


Szeroki wybór oprawek do szkieł korekcyjnych i okularów słonecznych – stylowe, klasyczne, dopasowane do Twojego charakteru i aktualnie panujących trendów. Współpracujemy z czołowymi markami w przemyśle optycznym – takimi jak Vasuma, Tommy Hilfiger, Caroline Abram, Massada, Tonny, Polaroid czy Valentini. W naszym salonie optycznym bez stresu, pośpiechu i w przyjaznej atmosferze dobierzesz najlepiej pasującą parę okularów!


Oprawki korekcyjne damskie i męskie – okulary korekcyjne Pruszków


Uważamy, że każde oko jest wyjątkowe – dlatego korzystamy wyłącznie z nowoczesnego, precyzyjnego sprzętu. Urządzenie Visioffice, dzięki bezinwazyjnemu i bezbolesnemu badaniu pozwala na dokładną personalizację soczewek. Obok zaawansowanych technologicznie urządzeń, równie ważni są ludzie. Dlatego nasza kadra składa się z fachowców w dziedzinie optyki – razem ubierzemy Twoje oczy!


Okulary przeciwsłoneczne damskie i męskie – Pruszków i okolice


Oferujemy okulary przeciwsłoneczne męskie, damskie oraz dziecięce dostępne są w szerokiej gamie modeli – w naszym asortymencie znajdziesz wersje sportowe oraz tradycyjne. Szeroki wybór dostępnych modeli sprawia, że z łatwością dopasujesz je do swojej stylizacji i rysów twarzy!
 

 

 

 

 

 

okulary przeciwsłoneczne
okulary korekcyjne
Optyczne nowości
Katalog produktów
ul. Sasanek 1C
05-806 Komorów
pon - pt: 10.00 - 19.00
sob: 10.00 - 14.00