Oko na luksus

 
Oko na luksus

Różnie kojarzymy luksus – dla jednych to drogi samochód, dla drugich wakacje w odległym zakątku świata, dla jeszcze innych wolny czas poświęcony sobie i bliskim.

W branży optycznej luksus nawiązuje do opraw okularowych. Do jakości materiałów, wykonania detali, ręcznej pracy, komfortu noszenia, różnorodności form, nawiązania do określonej historii. Kolejna luksusowa marka, którą pragniemy wprowadzić do naszego salonu, zawierająca powyższe składowe, to Caroline Abram. Już wkrótce dostępna u nas.

Caroline Abram mieszka w Paryżu. Wychowała się w rodzinie optyków. Oprócz fachowej wiedzy charakteryzowała ją potrzeba artystycznego wyrażenia siebie. Zaczęła od tworzenia biżuterii oraz akcesoriów do okularów. W późniejszym czasie przeszła do projektowania opraw okularowych, wykorzystując w swej pracy naturalne, szlachetne i półszlachetne materiały. W swoich modelach nawiązuje do stylu retro, wykorzystuje barwy kojarzone z Afryką (część swojego życia spędziła w Senegalu), często futurystyczne formy przeplata z delikatnością i zmysłowością wyrazu. Nie są to okulary, które mają przysłonić kobietę, ale wydobyć jej piękno, podkreślić osobowość.

Marka ma linię damską, wyjątkowo kobiecą, szlachetną, bardzo oryginalną. Sami nie możemy się doczekać, kiedy rozłożymy oprawy na półkach. Dla nas Caroline Abram to synonim luksusu.

Przekaż informacje o tym wpisie zainteresowanym znajomym!
wszystkie wpisy
okulary przeciwsłoneczne
okulary korekcyjne
Optyczne nowości
Katalog produktów
ul. Sasanek 1C
05-806 Komorów
pon - pt: 10.00 - 19.00
sob: 10.00 - 14.00